Edukira joan
Mostrar/ocultar menú principal de navegación [eu]

Hondarribia

Habiaratutako portletak
Web edukia bistaratu

Udalbatzaren osaketa

 

Abotsanitz

 

943 111 563 / 688 687 058

 

Udalbatzako ordezkariak

Igor Enparan Araneta jauna

Igor Enparan Araneta
jauna

Alkatea


ienparan@hondarribia.eus
943 111 212

Estitxu Urtizberea Sorzabal andrea

Estitxu Urtizberea Sorzabal
andrea

Alkateordea


eurtizberea@hondarribia.eus
943 111 278

Guadalupe Queiruga Oronoz andrea

Guadalupe Queiruga Oronoz
andrea

Alkateordea


lqueiruga@hondarribia.eus
943 111 228

Josu Peña Alza

Josu Peña Alza
jauna

Alkateordea


jpena@hondarribia.eus
943 111 262

Ortzi Alonso Murelaga

Ortzi Alonso Murelaga
jauna

Alkateordea


oalonso@hondarribia.eus
943 111 215

Aitzol Arroyo Tumas jauna

Aitzol Arroyo Tumas
jauna

Zinegotzia


abotsanitz@hondarribia.eus
 

Tamara Yaoska Sastre Castillo


Tamara Yaoska Sastre Castillo
andrea

Zinegotzia


abotsanitz@hondarribia.eus
 

EAJ-PNV

 

943 111 562 / 688 749 906

 

Udalbatzako ordezkariak

Gonzalo Carrión Insaust jauna

Gonzalo Carrión Insaust
jauna

Zinegotzia


eaj@hondarribia.eus

María Serrano Olascoaga andrea

María Serrano Olascoaga
andrea

Zinegotzia


eaj@hondarribia.eus

Juan Luis Silanes Aguirre

Juan Luis Silanes Aguirre
jauna

Zinegotzia


eaj@hondarribia.eus

Ainhoa Martinez Arrieta

Ainhoa Martinez Arrieta
andrea

Zinegotzia


eaj@hondarribia.eus

D. Ander Ribes Lazcanotegu

Ander Ribes Lazcanotegui
jauna

Zinegotzia


eaj@hondarribia.eus

Dª. Alaitz Zabala Zarauz

Alaitz Zabala Zarauz
andrea

Zinegotzia


eaj@hondarribia.eus

EH Bildu

 

943 111 564 / 688 809 961

 

Udalbatzako ordezkariak

Garoa Lekuona Izeta

Garoa Lekuona Izeta
andrea

Alkateordea


glekuona@hondarribia.eus
943 111 213

D. Koldobika Rodriguez Akarregi

Koldobika Rodriguez Akarregi
jauna

Zinegotzia


ehbildu@hondarribia.eus
 

PSE-EE

 

943 111 565 / 688 809 960

 

Udalbatzako ordezkariak

María Noemí Odriozola Pascual andrea

María Noemí Odriozola Pascual
andrea

Zinegotzia


nodriozola@hondarribia.eus

Josu Álvarez Yeregu jauna

Josu Álvarez Yeregui
jauna

Zinegotzia


pse-ee@hondarribia.eus