Web edukia bistaratu

Udalbatzaren osaketa

 

EAJ-PNV

 

Posta elektronikoa
eaj-pnv@hondarribia.eus

 

Erakundearekin harremanetan jartzeko telefonoa
943 11 12 13 - 943 11 12 11

 

Udalbatzako ordezkariak

Txomin Sagarzazu jauna

Txomin Sagarzazu
jauna

Alkatea


alkatetza@hondarribia.eus
943 11 12 13 - 943 11 12 11

Juan Mari Altuna jauna

Juan Mari Altuna
jauna

Lehen alkateordea


jmaltuna@hondarribia.eus
943 11 12 13 - 943 11 12 11

Arantxa Berrotaran andrea

Arantxa Berrotaran
andrea

Bigarren alkateordea


aberrotaran@hondarribia.eus
943 11 12 13 - 943 11 12 11

María Serrano andrea

María Serrano
andrea

Hirugarren alkateordea


mserrano@hondarribia.eus
943 11 12 13 - 943 11 12 11

Juan Luis Silanes jauna

Juan Luis Silanes
jauna

Laugarren alkateordea


kalixa@hondarribia.eus
943 11 12 13 - 943 11 12 11

Gotzone Larrarte andrea

Gotzone Larrarte
andrea

Bosgarren alkateordea


glarrarte@hondarribia.eus
943 11 12 13 - 943 11 12 11

Edurne Etxeburu andrea

Edurne Etxeburu.
andrea

Zinegotzia


eetxeburu@hondarribia.eus
943 11 12 13 - 943 11 12 11

Gonzalo Carrión jauna

Gonzalo Carrión
jauna

Zinegotzia


gcarrion@hondarribia.eus
943 11 12 13 - 943 11 12 11

Maite Pelaez andrea

Maite Pelaez
andrea

Zinegotzia


mpelaez@hondarribia.eus
943 11 12 13 - 943 11 12 11

Arantza Rojo andrea

Arantza Rojo
andrea

Zinegotzia


arojo@hondarribia.eus
943 11 12 13 - 943 11 12 11

 

Abotsanitz

 

Posta elektronikoa
abotsanitz@hondarribia.eus

 

Erakundearekin harremanetan jartzeko telefonoa
943 575 563

 

Udalbatzako ordezkariak

Ortzi Alonso jauna

Ortzi Alonso
jauna

Zinegotzia


oalonso@hondarribia.eus
943 575 563

Juan Ortiz jauna

Juan Ortiz
jauna

Zinegotzia


jortiz@hondarribia.eus
943 575 563

Igor Enparan jauna

Igor Enparan
jauna

Zinegotzia


ienparan@hondarribia.eus
943 575 563

EH Bildu

 

Posta elektronikoa
ehbildu@hondarribia.eus

 

Erakundearekin harremanetan jartzeko telefonoa
943 575 564

 

Udalbatzako ordezkariak

Lore Erriondo andrea

Lore Erriondo
andrea

Zinegotzia


lerriondo@hondarribia.eus
943 575 564

Mikel Garmendia jauna

Mikel Garmendia
jauna

Zinegotzia


mgarmendia@hondarribia.eus
943 575 564

 

PSE-EE

 

Posta elektronikoa
sozialistak@hondarribia.eus

 

Erakundearekin harremanetan jartzeko telefonoa
943 01 23 45

 

Udalbatzako ordezkariak

Josu Álvarez jauna

Josu Álvarez
jauna

Zinegotzia


jalvarez@hondarribia.eus
943 01 23 45

 
 

PP

 

Posta elektronikoa
populares@hondarribia.eus

 

Erakundearekin harremanetan jartzeko telefonoa
943 01 23 45

 

Web
www.pp.es

 

Udalbatzako ordezkariak

José Miguel Ochoteco jauna

José Miguel Ochoteco
jauna

Zinegotzia


jmochoteco@hondarribia.eus
943 01 23 45